Legendarna Gościnność

Witamy w Hotelu ZAMEK RYN

pokażzdjęcia
Zwiń oferty

Atrakcje zimą - Grupy

W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA ATRAKCJAMI ZIMOWYMI - RÓWNIEŻ NIE ZAWARTYMI NA NINIEJSZEJ PODSTRONIE - ZAPYTAJ DZIAŁ MARKETINGU.

PONIŻSZA OFERTA JEST TYLKO... WIERZCHOŁKIEM GÓRY LODOWEJ.

 tel. 87 429 7035
e-mail: marketing@zamekryn.pl


Stok narciarski oraz wyciąg w Mikołajkach


Wyciąg narciarski Okrągłe


Zimowe zwiedzanie Twierdzy Boyen
Giżycka Twierdza Boyen jest jednym z najlepiej zachowanych zabytków architektury militarnej w Europie. Obiekt ma kształt wieloboku z bastionami i półbastionami. Do zabytku prowadzą cztery bramy: Giżycka, Kętrzyńska, Wodna i Prochowa. Największą chwałę twierdza przeżyła w latach I wojny światowej, kiedy nie poddała się Rosjanom.
Zimowe zwiedzanie Twierdzy Boyen organizujemy codziennie przy dobrej pogodzie. Jest to oferta dla turystów indywidualnych i grup. Czas zwiedzania - około 1,5 godziny.
Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Psie zaprzęgi
(dla grup zorganizowanych)
To wyprawa dla tych, którzy nie mają jeszcze dosyć przygód. Psie zaprzęgi dostarczają jedynych w swoim rodzaju niezapomnianych przeżyć i wrażeń! Organizujemy wyprawy psimi zaprzęgami w wybranym przez Państwa miejscu. Uczestnicy aktywnie i w oryginalny sposób spędzają czas w kilku przygotowanych scenariuszach, a niezapomniane przygody pozostają długo w ich pamięci. Konkurencja nie wymaga śniegu. W przypadku ciepłych dni płozy można zastąpić kołami. Każdy z uczestników zostanie nagrodzony dyplomem za uczestnictwo w programie.


Skuter śnieżny
(dla grup zorganizowanych)
Konstrukcja skutera śnieżnego łączy ze sobą szybkość, zwrotność oraz możliwość dojazdu do praktycznie każdego zaśnieżonego miejsca. Fakt, że pojazdy te są wykorzystywane przez ratownictwo górskie świadczy o ich uniwersalności. My oddajemy je do Państwa dyspozycji na specjalnie przygotowanym dla nich torze. Zabawa będzie przednia. Ponieważ są to pojazdy zupełnie nieznane przeciętnemu człowiekowi, prowadzenie ich z pewnością dostarczy niemało emocji.


Gokarty
(dla grup zorganizowanych)
Przed uczestnikami absolutna nowość i unikat na imprezach integracyjnych – mobilny tor gokartowy. Całość zabawy przebiega w formie zawodów podczas, których wyłaniamy najlepszego kierowcę. Niewielka masa każdego z pięciu pojazdów pozwala osiągać zawrotne prędkości, a tylny napęd wprowadzać je w kontrolowany poślizg. Nisko zawieszony środek ciężkości sprawia, że gokarty są absolutnie niewywrotne, a co za tym idzie całkowicie bezpieczne. Tor na potrzeby zawodów wyznaczamy specjalnym systemem band.


Kulig
(dla grup zorganizowanych)
Dzyń, dzyń, dzwonią dzwonki i parskają rumaki. Chociaż mróz szczypie w policzki, a do butów wsypuje się śnieg, radość maluje się na twarzach uczestników kuligu ciągniętego przez masywne i piękne konie. Otuleni ciepłym kocem, czując mroźne powiewy, mkną przez pola, łąki i lasy nie mogąc się już doczekać kiedy ogrzeją się przy gorących płomieniach czekającego na nich w lesie ogniska. Uwieńczeniem sanny będzie wspólne biesiadowanie w sąsiedztwie tak wyczekiwanego ciepła.


Paintball
(dla grup zorganizowanych)
Jest to jedna z najbardziej popularnych konkurencji na imprezach integracyjnych. Emocje jakie wyzwala są nieporównywalne z żadną inną konkurencją. Las, dwie drużyny, karabinki paintballowe, huk wystrzałów i taktyka, a przy tym świetna zabawa. Nabiera ona nowego wymiaru zimą, ponieważ śnieg i chłód stanowią dla graczy dodatkowy czynnik mobilizujący.


Lepienie kuli
(dla grup zorganizowanych)
Uczestnicy w jak najkrótszym czasie maja ulepić śniegową kule wykorzystując do tego celu maksymalnie dużo śniegu. O ile do lepienia kuli o średnicy pół metra potrzebna jest jedna osoba o tyle do dwumetrowej kuli potrzeba już całej drużyny. Rywalizacji ciąg dalszy – uczestnicy tocząc kulę muszą współpracować gdyż nie tylko wielkość kuli się liczy, ale i czas ukończenia konkurencji jest punktowany. W efekcie cała grupa może działać np. spychając śnieg na tor toczenia kuli czy pomagając w toczeniu jej po zygzaku. Zabawę kończy dobudowanie do śniegowych kul umocnień i fortyfikacji, za którymi chowają się ekipy i rozpoczynają wojnę na śnieżki, która kończy się w chwili zdobycia flagi przeciwnej drużyny czyli ich bazy.


Wyścigi na rakietach śnieżnych
(dla grup zorganizowanych)
Do dyspozycji uczestników naszej zabawy oddajemy rakiety śnieżne. W praktyce są one wykorzystywane do rozłożenia ciężaru idącego po śniegu człowieka na większej powierzchni. Tutaj ich zadaniem będzie utrudnienie życia konkurującym w wyścigach zawodnikom. Każdy z nich, mając przytwierdzone rakiety do stóp będzie musiał w jak najkrótszym czasie pokonać zadany odcinek trasy. Niestety – będzie to dosyć karkołomne zadanie z uwagi na powierzchnię jaką zajmuje każda ze stóp.


Zimowy zaprzęg
(dla grup zorganizowanych)
Na specjalnie wytyczonym torze uczestnicy mają za zadanie w jak najkrótszym czasie przetransportować kilka osób z własnej drużyny używając do tego wielkiej misy - zaimprowizowanych sań. Reszta drużyny, sprowadzona do funkcji psów pociągowych, pod presją uciekającego czasu zrobi wszystko, by w jak najkrótszym czasie dotrzeć do mety.Wesoła zabawa o charakterze wyścigów wymagająca od uczestników nie tylko szybkości, ale i dokładności. „Psy pociągowe” muszą dobrze dobierać prędkość, poganiacze zaś umiejętnie balansować ciałem. Do dyspozycji „poganiaczy” oddajemy bicze motywujące do cięższej pracy ciągnących zaprzęg zawodników.


Zimowa płaskorzeźba
(dla grup zorganizowanych)
Uczestnicy tej konkurencji mają za zadanie z użyciem rylców, łopatek i farb w sprayu utworzyć płaskorzeźbę na zadany temat ze… śniegu. Śnieg, który wcześniej zostanie zepchnięty w jedno miejsce posłuży uczestnikom zabawy za płótno, a cały zespół współpracując stworzy z pewnością wspaniałe dzieła. Nietypowa, autorska konkurencja firmy Sniper, będącą doskonałym katalizatorem do integracji, ponieważ cały zespół wspólnymi siłami tworzy swe dzieło, pod komendą jednego z członków grupy – tworzą się naturalni liderzy, zaangażowane są szare myszki, a wszystko to w okowach śniegu, ubranego w artystyczne formy i kształty.


Wyścigi na nartach
(dla grup zorganizowanych)
Znana teambuildingowa zabawa, tym razem w formie wyścigów. Członkowie wszystkich grup zostają ustawieni na linii startu. Gdzie wchodzą na gigantyczne, trzymetrowej długości narty. Przemieszczanie nimi jest o tyle trudne, że jednocześnie na każdej z płóz stoi minimum pięć stóp. Tylko wyjątkowe zgranie pozwoli podnieść jednocześnie wszystkie stopy by przemieścić narty o kawałek do przodu. I tak aż do mety. Jak wskazuje nasze doświadczenie nic nie wyzwala takich emocji i nie motywuje do walki jak widok przeciwnej drużyny, która zaczyna nad nami zwyciężać – w tej konkurencji uczestnicy poczują smak rywalizacji, w której zwycięzcą będzie lepiej zintegrowany zespół.


W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA ATRAKCJAMI ZIMOWYMI - RÓWNIEŻ NIE ZAWARTYMI NA NINIEJSZEJ PODSTRONIE - ZAPYTAJ DZIAŁ MARKETINGU.

POWYŻSZA OFERTA JEST TYLKO... WIERZCHOŁKIEM GÓRY LODOWEJ.

 tel. 87 429 7035
e-mail: marketing@zamekryn.pl

 

Hotel Zamek Ryn**** to unikalne miejsce na Mazurach, w ktorym każdy znajdzie coś dla siebie.

Zwiedzanie zamku
Kręgle w zbrojowni
Basen
ATRAKCJE W POBLIŻU
Golf
Na śniegu
Na wodzie
Na lądzie
Na niebie
Spa

Hotel Zamek Ryn**** znajduje się tam, gdzie bije serce Mazur, a wszechobecny duch historii sprawia, że czas staje w miejscu.

  • Lotnisko Mazury 1:00h / 78km
  • Gdańsk 3:10h / 250km
  • Warszawa 3:30h / 240km
  • Kraków 7:30h / 530km
  • Wrocław 7:30h / 590km
  • Poznań 5:50h / 420km
  • Białystok 2:30h / 170km
  • Kaliningrad 2:05h / 135 km
  • Mińsk 6:30h / 520km
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij