Legendarna Gościnność

Witamy w Hotelu ZAMEK RYN

zeigenFotos
Rolle Angebote

Ajurweda

Odnowa ciała i ukojenie zmysłów w zgodzie z naturą
czyli
zabiegi inspirowane starożytną medycyną indyjską

Odłóż sprawy, które wciąż Cię absorbują i pozwól prowadzić się ku wyciszeniu…
 


Masaż Udvartana (peeling indyjskimi ziołami)
Masaż stosowany w indyjskich świątyniach piękna, prowadzi ciało do doskonałości przez oczyszczenie, pobudzenie krążenia krwi, wygładzenia nierówności skóry. Odpowiednie techniki drenujące, w połączeniu z ziołowymi proszkami i olejem ajurwedyjskim mają silne działanie diuretyczne, przeciwzapalne i detoksykujące. Efekt witalizacji skóry już po pierwszym zabiegu.
Czas trwania 55 minut 240 zł


Masaż Abhyanga - „namaszczenie”
Stanowi cześć tradycyjnego ajurwedyjskiego programu oczyszczająco -odmładzającego. Obejmuje wszystkie części ciała, od stóp do głowy. Ma on na celu pobudzenie i zrównoważenie energii w całym organizmie, na wszystkich trzech poziomach – fizycznym, psychicznym i duchowym.
Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy odblokowują kanały energetyczne, pozwalając na swobodny przepływ energii życiowej. Masaż odpręża oraz wyrównuje energię, wzmacnia system nerwowy i immunologiczny, regenerując tkankę od wewnątrz i na zewnątrz.
Czas trwania 55 minut.190 zł
masaż połączony z oczyszczająco-detoksykujacym peelingiem całego ciała 80 minut 280 zł


Masaż Shirodhara
Ekskluzywny, głęboko odprężający masaż ciepłym olejem sezamowym na "trzecie oko", zwane inaczej "okiem mądrości" .Stabilizuje i uspokaja umysł. Połączony jest z lekkim masażem głowy, karku i twarzy. Jest znakomitym zabiegiem regeneracyjnym, zapewniającym dobry sen, długie życie i słodki głos.
Czas trwania 30-40 minut.220 zł
SHIRODHARA + ABHYANGA 60 minut 260 zł


Mukabhyanga „Wieczna młodość”
Ajurwedyjska kosmetyka twarzy i dekoltu - masaż połączony z zabiegiem oczyszczania, przygotowany według tradycyjnych receptur. Nadaje skórze blasku i świeżości, przywraca równowagę energetyczną całego organizmu, zapewniając głęboki relaks. Upiększa zewnętrznie, a odmładza wewnętrznie.
Czas trwania :45 minut 160 zł
MUKABHYANGA + ABHYANGA - 100 minut - 290 zł


Masaż Shiroabhyanga
Tradycyjny ajurwedyjski masaż głowy, twarzy, górnej obręczy barkowej i dekoltu ciepłym olejem. Odpowiednio dobrane olejki relaksują, wspomagają pamięć i koncentrację, usuwają napięcie psychiczne. Jest pomocny przy usuwaniu bólów głowy, także migrenowych.
25 minut - 80 zł


Po zabiegach zapraszamy na herbatę ziołową, która utrwali uczucie harmonii, relaksu i odprężenia.

Oleje stosowane do wszystkich zabiegów ajurwedyjskich, wykonywane są na bazie receptur starohinduskich, zawierają różnorodne zioła, nadając olejom właściwości lecznicze jak i pielęgnacyjne.

Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są wyłączenie na bazie naturalnych kosmetyków posiadających międzynarodowy certyfikat jakości BDiH.

 

Hotel Schloss Ryn**** ist ein einzigartiger Ort, in dem jeder etwas für sich findet.

Besichtigung
bowling
pool
ATTRAKTIONEN DER UMGEBUNG
Golf
Winter
Wasser
Land
Himmel
Spa

Hotel Schloss Ryn**** befindet sich dort, wo das Herz von Masuren schlägt, und der allgegenwärtige Geist der Geschichte macht, das die Zeit still steht.

  • Lotnisko Mazury 1:00h / 78km
  • Gdańsk 3:10h / 250km
  • Warszawa 3:30h / 240km
  • Kraków 7:30h / 530km
  • Wrocław 7:30h / 590km
  • Poznań 5:50h / 420km
  • Białystok 2:30h / 170km
  • Kaliningrad 2:05h / 135 km
  • Mińsk 6:30h / 520km
Diese Webseite verwendet Cookies

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookies Politik gemäß den Einstellungen Ihres Browsers.

OK, schließen