Hotel Zamek Ryn
arrival
22
Okt 2021
departure
23
Okt 2021
buy voucher
Hotel Zamek Ryn
KONCERT FILMOWO - MUSICALOWY
  1. Main page
  2. Events
  3. Event details

KONCERT FILMOWO - MUSICALOWY

Joanna Aleksandrowicz

Koncert ‘’Od nocy do nocy’’

Magiczna odsłona na łonie natury

26 września 2021 ( NIEDZIELA CITTASLOW)

Joanna Aleksandrowicz - aktorka i wokalistka, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce. Obecnie wciela się w rolę Bianki w spektaklu Xięgi Schulza w reżyserii Mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.

Joanna Aleksandrowicz dzięki swojej ambicji, determinacji i profesjonalnemu podejściu stworzyła projekt „Od nocy do nocy” który zagrała na ponad 150 scenach muzycznych w Polsce i za granicą.

W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszej płyty w złotym wydaniu, która przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów.

Joanna Aleksandrowicz koncertem „Od nocy do nocy” w premierowej odsłonie z bandem i kwartetem smyczkowym w roku 2020 miała okazję gościć na Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk, a już niedługo premiera filmu Wesele 2 Wojciecha Smarzowskiego z jej udziałem.

Od początku czerwca 2021 do dziś zrealizowała wraz z zespołem dodatkowo ponad 30 magicznych koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. Koncepcja koncertu na trawie jest jej autorską, w której aktorka chciała zachować klimat i nastrój. Dziś właśnie w takiej odsłonie wystąpi przed Państwem.

Strona internetowa

www.joannaaleksandrowicz.pl

Oficjalny Profil Fb

https://www.facebook.com/MojaNiebieskapapeteria/

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close