Hotel Zamek Ryn
przyjazd
22
paź 2021
wyjazd
23
paź 2021
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
  1. Strona główna
  2. SPA
  3. Nowe SPA Księżnej Anny

Nowe SPA Księżnej Anny Centrum Redukcji Stresu

SPA KSIĘŻNEJ ANNY

CZYNNE DLA GOŚCI Z ZEWNĄTRZ W GODZ. 10.00-18.00

Filozofia SPA

Spa & Wellness Księżnej Anny to miejsce, gdzie prastare rytuały łączą się z nowoczesnymi terapiami. Nasi Goście będą mogli oddać się niezwykłym autorskim zabiegom beauty, ale i terapiom na miarę naszych czasów. 

Nowy, większy basen

Nowy basen o powierzchni 100 m2 to ważny element centrum redukcji stresu - wyposażony będzie w funkcję koloroterapii, muzykę pod wodą i miejsce z leżanką do masażu watsu dla 2-3 osób. Jednocześnie znajdziecie tam przeciwprąd, dysze masujące oraz dwie wanny z hydromasażem / jacuzzi. W nowo powstającym obiekcie odnajdą Państwo samoobsługową strefę welcome oraz strefę relaksu i odprężenia.

aktualna informacja o stanie wody 

Strefa Saun

Obejmuje Saunę Chlebową, Ziołowy Domek, Saunę 4 Żywiołów, Złotą Łaźnię-Rokitnik Pospolity, basen flotacyjny oraz balię z zimną wodą.

Wahadło Foucault

Wahadło Foucaulta to przyrząd służący do ilustrowania ruchu obrotowego Ziemi. Francuski fizyk J. B. L. Foucault, od nazwiska którego pochodzi jego nazwa,  jako pierwszy przeprowadził doświadczenie wykazujące, że płaszczyzna wahań dokonuje wolnego obrotu w kierunku ze wschodu na zachód względem powierzchni Ziemi.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij