Hotel Zamek Ryn
przyjazd
27
sty 2021
wyjazd
28
sty 2021
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
Koncerty szantowe - Załoga Dr. Bryga
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

Koncerty szantowe - Załoga Dr. Bryga

lipiec i sierpień 2019

Mieliśmy przyjemność zaprosić Państwa na popołudnia z muzyką szanty w restauracji Gościńca Ryński Młyn nad Jeziorem Ryńskim.

Występy w wykonaniu zespołu Załoga Dr. Bryga

w godzinach 16.30 - 19.00.Terminy:

lipiec i sierpień 2019


Miejsce:

Gościniec Ryński Młyn nad Jeziorem Ryńskim (150 m od zamku)


WSTĘP WOLNY


ALBUM "JESZCZE RAZ"

Po czterech latach milczenia od wydania czwartego krążka pt. “Miejsce”, giżycka rockowo-marynistyczna formacja wraca z nowym wydawnictwem. Dowodzony przez Michała Brzozowskiego i Dominika Kaźmierczaka kwintet wiosną 2019 r. sfinalizował proces nagrań kolejnego albumu pt. “Jeszcze raz”, zawierającego klasyczne nagrania zespołu w wersji akustycznej. Jak pewnie niektórzy fani formacji wiedzą, zespołowi nie jest straszna gatunkowa różnorodność, a eklektyzm to ich drugie imię. Płyta „Jeszcze raz” jest tego znakomitym dowodem. Oprócz kilku przebojowych kompozycji znajduje się na niej też parę lirycznych, balladowych utworów. Selektywna produkcja w połączeniu ze zmyślnie ułożonymi partiami wokalnymi i kilkoma nieoczywistymi zagrywkami może być ciekawą dla fanów pieśni kubryku.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij