Hotel Zamek Ryn
przyjazd
25
lip 2021
wyjazd
26
lip 2021
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
Recital
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

Recital "Piaf" - koncert walentynkowy

sobota, 15 lutego

SOBOTA, 15 LUTEGO 2020

Godz. 16.00

Miejsce: Hotel ZAMEK RYN****

Wstęp wolny

ORGANIZATOR KONCERTU:
Regionalny Park Edukacji, Kultury i Turystyki w Rynie


Recital „Piaf” jest intymnym spotkaniem z wielką legendą francuskiej piosenki. Opowiada o głębokim smutku, rozdzierających tragediach, płomiennej miłości, rozkoszach zakochania i słodyczy romansu, a także niewyobrażalnym koszmarze istnienia dla sceny i na scenie.

Recital „Piaf” jest Historią Wielkiej Artystki, której piosenki nuci cały świat pozostawiając nas z pytaniem o wymiar szczęścia, wielkość nieszczęścia i trwałość ludzkiej duszy.

WIĘCEJ INFORMACJI O RECITALU…”Katarzyna Dendys-Kosecka , pięknie opowiedziała o legendzie piosenki XX wieku. Za pomocą jej nieśmiertelnych utworów rozsnuła opowieść o głębokim smutku, spadających na gwiazdę tragediach, ale także o wielkich miłościach, jakie przecież były w jej życiu. Katarzyna Dendys-Kosecka, wiarygodna w przekazywaniu pełnej skali emocji i znakomicie interpretująca każdą z wykonywanych piosenek, stworzyła na scenie intymny portret wielkiej artystki, która – to się dawało wyczuć bez trudu – jest jej naprawdę bliska. A cały program okazał się być czymś więcej niż zwykłym recitalem. To par excellence spektakl teatralny, w którym słowo i muzyka miały równorzędną rangę.”
Andrzej Z. Kowalczyk, "Kurier Lubelski" 21.06.2015

 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij