Hotel Zamek Ryn
arrival
15
Sep 2019
departure
16
Sep 2019
buy voucher
Hotel Zamek Ryn
L’Art de la cuisine Martell 2013 Hotel ZAMEK RYN****
  1. Main page
  2. Hotel
  3. Event details

L’Art de la cuisine Martell 2013 Hotel ZAMEK RYN****

Zakończył się już XI Konkurs L’ART DE LA CUISINE MARTELL. Spośród 16 znakomitych drużyn jury pod przewodnictwem p. Kurta Schellera wybrało zwycięzców tegorocznej edycji.
"

 

 

 XI Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów Sztuki Kulinarnej
l'Art de la cuisine Martell 2013

ZOBACZ STRONĘ XII EDYCJI KONKURSU - 2014

Hotel ZAMEK RYN****
02 marca 2013 r.
 
 
Zakończył się już XI Konkurs L’ART DE LA CUISINE MARTELL. Spośród 16 znakomitych drużyn jury pod przewodnictwem p. Kurta Schellera wybrało zwycięzców tegorocznej edycji:
 
III miejsce
Hotel Best Western Gorzów Wielkopolski
Dawid Szkudlarek, Bartłomiej Pawlikowski
 
II miejsce
Hotel Narvil Serock
Kamil Raczyński, Adam Ludwiński
 
I miejsce
Hotel Anders Stare Jabłonki
Paulina Sawicka , Łukasz Kawaller
 
Dodatkową nagrodę przyznało jury degustacyjne.
Laureatem została drużyna:
 
Hotel Haston Wrocław
Mateusz Jarosławski, Dominik Ulko

 

Lista drużyn zakwalifikowanych do konkursu „l’Art de la cuisine Martell” 2013:

L.p.
Nazwiska zawodników Nazwa Firmy
1 Grzegorz Sebastian Hotel Rialto Warszawa
Martyna Sebastian
2 Szymon Lorenc Hotel Monopol Katowice
Michał Byrczek
3 Bartłomiej Witkowski Hotel Copernicus Toruń
Bartosz Peter
4 Michał Szcześniak Hotel Bristol Warszawa
Mariusz Banaśkiewicz
5 Dawid Szkudlarek Hotel Best Western Gorzów Wielkopolski
Bartłomiej Pawlikowski
6 Łukasz Kawaller Hotel Anders Stare Jabłonki
Paulina Sawicka
7 Jakub Kosobucki Hotel Holiday Inn Łódź
Tomasz Sobczak
8 Dominik Ulko Hotel Haston Wrocław
Mateusz Jarosławski
9 Michał Mrzak Hotel InterContinental Warszawa
Paweł Wicher
10 Marcin Popielarz Hotel Sheraton Sopot
Kacper Maziuk
11 Kamil Bednarek Restauracja Sixty-Nine Łódź
Bartek Donakowski
12 Sebastian Zarzeczny Restauracja Pod Papugami Wrocław
Michał Mazur
13 Bartosz Turowski Restauracja Eatalia Borówiec
Krystian Frankowski
14 Piotr Tuźnik Restauracja Andromeda Kraków
Michał Janas
15 Przemysław Gryz Restauracja Amber Room Warszawa
Łukasz Ziętek
16 Kamil Raczyński Hotel Narvil Serock
Adam Ludwiński


 UCZESTNICY KONKURSU OCENIANI BYLI PRZEZ JURY W SKŁADZIE:

 
JURY KONESERÓW SMAKU (DEGUSTACYJNE)
 
TOMASZ KOZŁOWICZ
RAFAŁ KRÓLIKOWSKI
BOGDAN KALUS
ANDRZEJ SZUMOWSKI
JEAN-JACQUES REGNAULT
JAROSŁAW KOWALSKI
JAN ANDERS HUGOSSON
GUILLAUME GIRARD-REYDET
 
JURY PROFESJONALNE (TECHNICZNE)
 
JAROSŁAW UŚCIŃSKI
ADAM CHRZĄSTOWSKI
PAWEŁ OSZCZYK
JAROSŁAW WALCZYK
GRZEGORZ LABUDA
ANDRZEJ BAŁDYGA
JOSEPH SEELETSO
KURT SCHELLER
MAREK WIDOMSKI
 
Przewodniczący - Kurt Scheller
Sekretarz - Jarosław Walczyk
 

 

 

 

 

 

"
See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close