Hotel Zamek Ryn
arrival
25
Feb 2020
departure
26
Feb 2020
buy voucher
Hotel Zamek Ryn
Beauty Day w Hotelu Zamek Ryn****
  1. Main page
  2. Events
  3. Event details

Beauty Day w Hotelu Zamek Ryn****

Soczysta kolekcja inspirowana podwodnym światem... Najmodniejsze kolory sezonu: fuksja, soczysty pomarańcz, turkus, kobalt oraz neonowe zielenie i błękity... Tego lata ocean rządzi światem mody!
"Soczysta kolekcja inspirowana podwodnym światem... Najmodniejsze kolory sezonu: fuksja, soczysty pomarańcz, turkus, kobalt oraz neonowe zielenie i błękity... Tego lata ocean rządzi światem mody!

Nowy sezon to nowe, gorące trendy w modzie, makijażu i pielęgnacji – prawdziwa lawina nowości i innowacji. Aby szybko je poznać, odkryć i wypróbować zaprosiliśmy wszystkich 1 czerwca do Hotelu ZAMEK RYN****.

Zaczęliśmy o godz. 10.00 od prezentacji nowości letnich kosmetyków IsaDora Aquatic. Szwedzka marka proponuje makijaż i manicure inspirowany kolorami raf koralowych i egzotycznych krain. Artysta wizażu PIOTR KAŁUŻA, który zajmuje się make-up'em polskich celebrytów – pokazywał triki w makijażu, przy których wykorzystał również kosmetyczne nowości.

O godz.12.00 zaprezentowaliśmy luksusowy zabieg wygładzający i wypełniający zmarszczki francuskiej marki MATIS. Zabieg jest dostępny przez całe lato 2013 w SPA Księżnej Anny.

Przez cały czas, aż do godz. 18.00 w Kapitularzu Małym Hotelu ZAMEK RYN**** można było skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji - dowiedzieć się, jaki kolor wybrać, by stać się supermodną tego lata, oraz poradzić się naszych ekspertów w kwestii pielęgnacji.
 

"
See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close