Hotel Zamek Ryn
arrival
24
Jan 2020
departure
25
Jan 2020
buy voucher
Hotel Zamek Ryn
Regaty
  1. Main page
  2. Events
  3. Event details

Regaty "7 Cudów Mazur"

Już w najbliższą sobotę w Rynie Regaty "7 Cudów Mazur" z wieloma atrakcjami - nie tylko dla żeglarzy.
"

Goście Strefy Kibica z pewnością nie będą narzekali na brak atrakcji. Chętni będą mogli obserwować regaty z bliskiej odległości, dzięki darmowym rejsom na pokładach najnowszych jachtów stoczni Delphia Yachts. Dodatkowo, w strefie będzie można wziąć udział z zajęć w paddlingu, czyli wioślarstwa na desce surfingowej. W marinie pojawi się również Solemaran, czyli katamaran z napędem słonecznym oraz stanowiska fundacji „Nasza Ziemia” i „Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich”. W trakcie trwania regat w strefie odbędą się pokazy pierwszej pomocy organizowane przez ratowników medycznych oraz pokazy walk rycerskich. Wydarzenie zakończy koncert szantowy, podczas którego nastąpi wręczenie nagród.

O godzinie 18.00 odbędzie się biesiada rycerska na dziedzińcu Hotelu ZAMEK RYN****, co podkreśli, jak miasto dba o pielęgnowanie swojej średniowiecznej przeszłości. Biesiada pełnić będzie rolę uroczystego podsumowania cyklu imprez wakacyjnych 7 Cudów Mazur, które odbyły się w tym sezonie w Węgorzewie, Giżycku, Mrągowie, Mikołajkach, Rucianem-Nidzie oraz w Rynie.


Imprezę finałową kampanii 7 Cudów Mazur, która odbędzie się 23-go sierpnia w Rynie, odwiedzi Aleksander Doba - człowiek, który jako jedyny na świecie, w pojedynkę przepłynął Atlantyk kajakiem.


źródło: www.miastoryn.pl


"
See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close