Hotel Zamek Ryn
arrival
24
Jan 2020
departure
25
Jan 2020
buy voucher
Hotel Zamek Ryn
Aukcja i wystawa przedaukcyjna Pragalerii
  1. Main page
  2. Events
  3. Event details

Aukcja i wystawa przedaukcyjna Pragalerii

7 lipca - 15 lipca 2017

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy przedaukcyjnej oraz do uczestnictwa w aukcji,

Wystawa przedaukcyjna: 7.07.2017 – 15.07.2017

Wirtualny spacer

 i OPIS PRAC

Spotkanie przedaukcyjne wraz z rejestracją: 15.07.2017 od godz. 18.

Aukcja: 15.07.2017, godz. 20:00

telefon do licytacji telefonicznej:

87 429 70 15


Najlepsze światowe kolekcje sztuki zaczynały się od zakupów artystów młodych, czasem mało znanych, często dopiero stawiających swoje pierwsze kroki w świecie rynku sztuki. A każda kolekcja zaczyna się od pierwszego zakupu...

Pragaleria we współpracy z Hotelem ZAMEK RYN**** mają przyjemność zaprosić do udziału w Wyjazdowej Aukcji Wakacyjnej!To już 30-sta aukcja organizowana przez Pragalerię, galerię i dom aukcyjny działający na warszawskiej Pradze. Tym razem zapraszamy Państwa do przepięknych wnętrz Hotelu ZAMEK RYN****. Podczas naszych aukcji staramy się pokazywać starannie wyselekcjonowaną sztukę artystów młodych i mniej młodych,  o ugruntowanej pozycji rynkowej, znanych, którzy mogą pochwalić się budzącym szacunek dorobkiem i portfolio jak również dopiero tych początkujących.

W ofercie aukcji wyjazdowej znajdziecie Państwo około 50 pozycji. Wśród nich prym wiodą obrazy, choć znaleźć można również kilka grafik i rzeźb. Ceny wywoławcze wszystkich obiektów wynoszą jedynie 500 zł. W podobnych kwotach zakupić można często seryjnie drukowane plakaty i reprodukcje oferowane przez sieciowe sklepy! Mamy nadzieję, że razem z nami, odkryją Państwo przyjemność płynącą z posiadania unikatowego, niepowtarzalnego dzieła sztuki, które stanie się prawdziwą ozdobą Państwa domu.

Wiemy doskonale, jakie emocje towarzyszą osobistemu udziałowi w aukcji. Mamy nadzieję, że podczas odpoczynku w przepięknych okolicznościach mazurskiej przyrody zapragną Państwo również przeżyć dreszczyk emocji i spotkamy się na sali 15 LIPCA o godz. 20:00. Oczywiście, jak zawsze oferujemy również mozliwość składania zleceń, licytacji telefonicznej.

Pełny katalog prac dostępny jest na naszej stronie: www.pragaleria.pl oraz na www.artinfo.pl.

Mamy nadzieję, że to wspólnie z nami rozpoczną Państwo podróż w świat obrazów!


 

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close