Hotel Zamek Ryn
arrival
23
Okt 2020
departure
24
Okt 2020
buy voucher
Hotel Zamek Ryn
Recital
  1. Main page
  2. Events
  3. Event details

Recital "Piaf" - koncert walentynkowy

sobota, 15 lutego

SOBOTA, 15 LUTEGO 2020

Godz. 16.00

Miejsce: Hotel ZAMEK RYN****

Wstęp wolny

ORGANIZATOR KONCERTU:
Regionalny Park Edukacji, Kultury i Turystyki w Rynie


Recital „Piaf” jest intymnym spotkaniem z wielką legendą francuskiej piosenki. Opowiada o głębokim smutku, rozdzierających tragediach, płomiennej miłości, rozkoszach zakochania i słodyczy romansu, a także niewyobrażalnym koszmarze istnienia dla sceny i na scenie.

Recital „Piaf” jest Historią Wielkiej Artystki, której piosenki nuci cały świat pozostawiając nas z pytaniem o wymiar szczęścia, wielkość nieszczęścia i trwałość ludzkiej duszy.

WIĘCEJ INFORMACJI O RECITALU…”Katarzyna Dendys-Kosecka , pięknie opowiedziała o legendzie piosenki XX wieku. Za pomocą jej nieśmiertelnych utworów rozsnuła opowieść o głębokim smutku, spadających na gwiazdę tragediach, ale także o wielkich miłościach, jakie przecież były w jej życiu. Katarzyna Dendys-Kosecka, wiarygodna w przekazywaniu pełnej skali emocji i znakomicie interpretująca każdą z wykonywanych piosenek, stworzyła na scenie intymny portret wielkiej artystki, która – to się dawało wyczuć bez trudu – jest jej naprawdę bliska. A cały program okazał się być czymś więcej niż zwykłym recitalem. To par excellence spektakl teatralny, w którym słowo i muzyka miały równorzędną rangę.”
Andrzej Z. Kowalczyk, "Kurier Lubelski" 21.06.2015

 

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close