Hotel Zamek Ryn
arrival
05
Jun 2023
departure
06
Jun 2023
buy voucher
Hotel Zamek Ryn
Medieval Games 2021
  1. Main page
  2. Medieval Games 2019

Medieval Games 2021

27-29 sierpnia 2021

AKTUALNA INFORMACJA NA TEMAT ZAWODNIKÓW NA ATHLETES ZONE


BILETY

Pula online na eventim.pl została już wyprzedana.

Obecnie sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie razem z noclegami w zamku.
Ograniczenie: 1 osoba w hotelu = 1 bilet.

Podczas zawodów aktywne będą 2 areny: arena THORN FIT oraz arena SIDE ARENA.

Wzorem lat ubiegłych prowadzić będziemy transmisję na żywo w Internecie.

Dzieci do 5 lat, które nie będą zajmować miejsc na widowni (tj. siedzą na kolanach opiekunów) mają wstęp bezpłatny. Pozostałe osoby na arenę ZAMEK mają wstęp z ważnym biletem. Nie ma biletów ulgowych.
Każdy zawodnik ma prawo wstępu na widownię przez wszystkie 3 dni w ramach pakietu startowego.
Osoby nocujące w Hotelu ZAMEK RYN**** mają zapewnioną możliwość zakupu biletów bez względu na dostępność w innych kanałach sprzedaży.
W skład pakietu startowego NIE wchodzi dodatkowy bilet dla trenera/osoby towarzyszącej.


Kategoria Masters - każda grupa wiekowa ma swoją własną tabelę kwalifikacyjną. O przynależności do grupy wiekowej decyduje rocznik, czyli wiek zawodnika w 2020 roku bez względu na dzień urodzin: Start w kategoriach starszych niż wskazane przez nasz rocznik jest niedozwolony.

Start w kategoriach młodszych niż nasz rocznik jest dozwolony. Możliwość udziału zawodnika masters w kilku kwalifikacjach jest dozwolona, wymagane oddzielne zapisanie się do każdej tabeli. Do finałów awansuje top 16 zawodników masters 35+ oraz po 8 zawodników z pozostałych kategorii masters. Podczas finałów w kategorii masters 35+ trzy zadania dla całej stawki i zadanie 4 dla najsprawniejszej 8 (pkt x2). Pozostałe kategorie masters walczą od początku do końca wykonując 4 zadania (niektóre mogą składać się z kilku części). W kategoriach masters poziom trudności będzie narastał z każdym kolejnym zadaniem.

Kategorie Team - M+M to drużyna męsko męska, M+W to drużyna męsko damska. Nazwa drużyny jest dowolna (nie może zawierać wulgaryzmów). W skład jednej drużyny mogą wchodzić zawodnicy z różnych klubów. Do finałów awansował top 24 drużyn M+M oraz top 16 drużyn M+W. Podczas finałów będzie 5 zadań dla kategorii team (niektóre mogą składać się z kilku części). M+M: zadania 1-3 dla wszystkich, zadanie 4 dla top 16, zadanie 5 dla top 8 (pkt x2). M+W: zadania 1-4 dla wszystkich, zadanie 5 dla top 8 (pkt x2). W kategoriach team poziom trudności będzie narastał z każdym kolejnym zadaniem.ZAREZERWUJ NOCLEG

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close