Hotel Zamek Ryn
przyjazd
29
mar 2020
wyjazd
30
mar 2020
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
Akademia Golfa

Akademia Golfa

Wyobraź sobie grę w golfa na najbardziej znanych polach golfowych na świecie. Odpręż się w  wyjątkowym, czterogwiazdkowym hotelu i jednocześnie XIV-wiecznym zamku krzyżackim na Mazurach.

Ciesz się grą przez cały rok z zaawansowanym, najprawdopodobniej najlepszym w Polsce symulatorem golfa BO GOLF ELITE. Jesteś w Hotelu Zamek Ryn****. Miejscu gdzie historia sięgająca średniowiecza łączy się z 500-letnią tradycją tej niezwykłej i prestiżowej gry dla dżentelmenów.JACEK PERSON O SYMULATORZE GOLFA:

"Symulator golfa BoGolf w Hotelu ZAMEK RYN**** bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Sześciometrowy, panoramiczny ekran robi niesamowite wrażenie i pozwala zatracić się w grze. Szeroki wybór najsłynniejszych pól golfowych z całego świata umożliwia mi grę na dołkach, które do tej pory znałem jedynie z telewizji.

Największe wrażenie zrobiło na mnie to, z jaką dokładnością symulator odczytywał i przewidywał lot piłki. Połączenie tych trzech elementów zapewniło mi godziny świetnej oraz realistycznej golfowej zabawy w samym środku polskiej zimy."

Jacek Person - od dzieciństwa związany z golfem. Wielokrotny reprezentant Polski w tej dyscyplinie na arenie międzynarodowej. Obecnie trener kadry polski juniorek oraz komentator telewizyjny. Na co dzień związany z Nike Golf oraz Sobienie Performance Academy.Zestaw symulatora „BO GOLF ELITE"

 • Panoramiczny (wklęsły)  ekran o szerokości 6,0 m i wysokości 3,0 m pokazujący wizualizację pól golfowych oraz lot piłki  - przejmujący uderzenia piłek.
 • Mata TEE-BOX umożliwiająca wykonywanie  uderzeń piłki nie tylko z murawy ale również z kołeczka TEE.
 • Zestaw kamer oraz podświetlenia światłem podczerwieni połączony z systemem komputerowym przeliczającym siłę uderzenia oraz rotację poziomą i pionową piłki co umożliwia wizualizację jej lotu oraz pozycji do zatrzymania na polu golfowym.
 • Zestaw komputerowy z głośnikami, klawiaturą i myszką  wyposażony w oprogramowanie umożliwiające realizację poszczególnych funkcji symulatora.
 • Wideoprojektor połączony z systemem komputera wyświetlający na wklęsłym ekranie prezentowane obrazy.
 • Kamera komputerowa na statywie, umożliwiająca nagrywanie oraz odtwarzanie w zwolnionym tempie i analizę swingu golfowego zarówno w trakcie treningu jak i w czasie gry.

Zaprogramowane funkcje symulatora „BO GOLF ELITE”:

 • Trening swingu golfowego na driving range z możliwością analizy każdego   uderzenia oraz poszczególnych etapów swingu na filmie z videokamery.
 • Trening celności strzałów na firewayu oznaczonym tarczami strzeleckimi.
 • Rozgrywanie pełnych rund golfowych na 50 najsłynniejszych polach Europy i Ameryki  Północnej z ustawieniem parametrów pogodowych (wiatr, słońce, deszcz) i czasowych (czas w ciągu doby).
 • Możliwość rozgrywania turniejów w różnych formatach  (np. Strokeplay, Matchplay, Netto, Brutto).
 • Możliwość rozgrywania pojedynków na odległość, on-line z Przeciwnikami z dowolnego kraju na Kuli Ziemskiej.
 • Archiwizacja wyników i postępów w grze.
 • Możliwość przeprowadzenia niezwykle efektywnych lekcji gry w golfa.
 • zabawa od 1 do 4 osób.

Akademia
Golfa

Dni tygodnia
poniedziałek - czwartek piątek - niedziela, święta

Zestaw symulatora

"Be golf elite"

1 godz. wynajmu

50 zł/godz.

każda następna godzina wynajmu 

(2 - 40 zł/godz.)

(3 - 30 zł/godz.)

1 godz. wynajmu

70 zł/godz.

każda następna godzina wynajmu 

(2 - 60 zł/godz.)

(3 - 50- zł/godz.)

W cenie wynajmu sprzęt golfowy – piłki oraz kije.

Lekcja z instruktorem dodatkowo płatna 50 zł/godz.

Dla gości hotelowych wynajmujących Apartamenty oraz pokoje Junior Suite w cenach RACK RATE 1 godzina gry na symulatorze golfa w cenie noclegu. Karnet na 10 godz. do wykorzystania w ciągu 30 dni z 10% rabatem. 


Zapraszamy:

poniedziałek - piątek 17-22
sobota - niedziela 15-22

istnieje możliwość rezerwacji symulatora golfa w innych godzinach, do ustalenia z działem recepcji 87 429 70 00, recepcja@zamekryn.pl .


GolfArena to prosty w obsłudze portal społecznościowy, zrzeszający Golfistów. Poprzez portal można umówić się na rundę golfa, śledzić statystyki oraz znaleźć partnera do gry. Oferuje on rywalizację rankingową i walkę o nagrody – zdobyte na polu golfowym punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody! Dzięki GolfArena towarzyska runda na polu staje się czymś więcej!

Goście naszego hotelu (tj. osoby, które spędzają u nas przynajmniej jedną noc), którzy są zarejestrowanymi użytkownikami portalu GolfArena.eu, mają możliwość bezpłatnego skorzystania z godziny gry w golfa na symulatorze.


 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij