Hotel Zamek Ryn
przyjazd
21
paź 2021
wyjazd
22
paź 2021
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
Akademia Golfa
 1. Strona główna
 2. Atrakcje
 3. Szczegóły atrakcji

Akademia Golfa

Wyobraź sobie grę w golfa na najbardziej znanych polach golfowych na świecie. Odpręż się w  wyjątkowym, czterogwiazdkowym hotelu i jednocześnie XIV-wiecznym zamku krzyżackim na Mazurach.

Ciesz się grą przez cały rok z zaawansowanym, najprawdopodobniej najlepszym w Polsce symulatorem golfa BO GOLF ELITE. Jesteś w Hotelu Zamek Ryn****. Miejscu gdzie historia sięgająca średniowiecza łączy się z 500-letnią tradycją tej niezwykłej i prestiżowej gry dla dżentelmenów.JACEK PERSON O SYMULATORZE GOLFA:

"Symulator golfa BoGolf w Hotelu ZAMEK RYN**** bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Sześciometrowy, panoramiczny ekran robi niesamowite wrażenie i pozwala zatracić się w grze. Szeroki wybór najsłynniejszych pól golfowych z całego świata umożliwia mi grę na dołkach, które do tej pory znałem jedynie z telewizji.

Największe wrażenie zrobiło na mnie to, z jaką dokładnością symulator odczytywał i przewidywał lot piłki. Połączenie tych trzech elementów zapewniło mi godziny świetnej oraz realistycznej golfowej zabawy w samym środku polskiej zimy."

Jacek Person - od dzieciństwa związany z golfem. Wielokrotny reprezentant Polski w tej dyscyplinie na arenie międzynarodowej. Obecnie trener kadry polski juniorek oraz komentator telewizyjny. Na co dzień związany z Nike Golf oraz Sobienie Performance Academy.Zestaw symulatora „BO GOLF ELITE"

 • Panoramiczny (wklęsły)  ekran o szerokości 6,0 m i wysokości 3,0 m pokazujący wizualizację pól golfowych oraz lot piłki  - przejmujący uderzenia piłek.
 • Mata TEE-BOX umożliwiająca wykonywanie  uderzeń piłki nie tylko z murawy ale również z kołeczka TEE.
 • Zestaw kamer oraz podświetlenia światłem podczerwieni połączony z systemem komputerowym przeliczającym siłę uderzenia oraz rotację poziomą i pionową piłki co umożliwia wizualizację jej lotu oraz pozycji do zatrzymania na polu golfowym.
 • Zestaw komputerowy z głośnikami, klawiaturą i myszką  wyposażony w oprogramowanie umożliwiające realizację poszczególnych funkcji symulatora.
 • Wideoprojektor połączony z systemem komputera wyświetlający na wklęsłym ekranie prezentowane obrazy.
 • Kamera komputerowa na statywie, umożliwiająca nagrywanie oraz odtwarzanie w zwolnionym tempie i analizę swingu golfowego zarówno w trakcie treningu jak i w czasie gry.

Zaprogramowane funkcje symulatora „BO GOLF ELITE”:

 • Trening swingu golfowego na driving range z możliwością analizy każdego   uderzenia oraz poszczególnych etapów swingu na filmie z videokamery.
 • Trening celności strzałów na firewayu oznaczonym tarczami strzeleckimi.
 • Rozgrywanie pełnych rund golfowych na 50 najsłynniejszych polach Europy i Ameryki  Północnej z ustawieniem parametrów pogodowych (wiatr, słońce, deszcz) i czasowych (czas w ciągu doby).
 • Możliwość rozgrywania turniejów w różnych formatach  (np. Strokeplay, Matchplay, Netto, Brutto).
 • Możliwość rozgrywania pojedynków na odległość, on-line z Przeciwnikami z dowolnego kraju na Kuli Ziemskiej.
 • Archiwizacja wyników i postępów w grze.
 • Możliwość przeprowadzenia niezwykle efektywnych lekcji gry w golfa.
 • zabawa od 1 do 4 osób.

Akademia
Golfa

Dni tygodnia
poniedziałek - czwartek piątek - niedziela, święta

Zestaw symulatora

"Be golf elite"

1 godz. wynajmu

50 zł/godz.

każda następna godzina wynajmu 

(2 - 40 zł/godz.)

(3 - 30 zł/godz.)

1 godz. wynajmu

70 zł/godz.

każda następna godzina wynajmu 

(2 - 60 zł/godz.)

(3 - 50- zł/godz.)

W cenie wynajmu sprzęt golfowy – piłki oraz kije.

Lekcja z instruktorem dodatkowo płatna 50 zł/godz.

Dla gości hotelowych wynajmujących Apartamenty oraz pokoje Junior Suite w cenach RACK RATE 1 godzina gry na symulatorze golfa w cenie noclegu. Karnet na 10 godz. do wykorzystania w ciągu 30 dni z 10% rabatem. 


Zapraszamy:

Codziennie w godzinach 15-22

Od niedzieli do czwartku czynne na życzenie po wcześniejszym zgłoszeniu w recepcji (tel. 87 429 7000) lub restauracji (tel. 87 429 7018).

istnieje możliwość rezerwacji symulatora golfa w innych godzinach, do ustalenia z działem recepcji 87 429 70 00, recepcja@zamekryn.pl .


GolfArena to prosty w obsłudze portal społecznościowy, zrzeszający Golfistów. Poprzez portal można umówić się na rundę golfa, śledzić statystyki oraz znaleźć partnera do gry. Oferuje on rywalizację rankingową i walkę o nagrody – zdobyte na polu golfowym punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody! Dzięki GolfArena towarzyska runda na polu staje się czymś więcej!

Goście naszego hotelu (tj. osoby, które spędzają u nas przynajmniej jedną noc), którzy są zarejestrowanymi użytkownikami portalu GolfArena.eu, mają możliwość bezpłatnego skorzystania z godziny gry w golfa na symulatorze.


 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij