Hotel Zamek Ryn
przyjazd
22
paź 2021
wyjazd
23
paź 2021
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
Medieval Games 2021
  1. Strona główna
  2. Medieval Games 2019

Medieval Games 2021

27-29 sierpnia 2021

AKTUALNA INFORMACJA NA TEMAT ZAWODNIKÓW NA ATHLETES ZONE


BILETY

Pula online na eventim.pl została już wyprzedana.

Obecnie sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie razem z noclegami w zamku.
Ograniczenie: 1 osoba w hotelu = 1 bilet.

Podczas zawodów aktywne będą 2 areny: arena THORN FIT oraz arena SIDE ARENA.

Wzorem lat ubiegłych prowadzić będziemy transmisję na żywo w Internecie.

Dzieci do 5 lat, które nie będą zajmować miejsc na widowni (tj. siedzą na kolanach opiekunów) mają wstęp bezpłatny. Pozostałe osoby na arenę ZAMEK mają wstęp z ważnym biletem. Nie ma biletów ulgowych.
Każdy zawodnik ma prawo wstępu na widownię przez wszystkie 3 dni w ramach pakietu startowego.
Osoby nocujące w Hotelu ZAMEK RYN**** mają zapewnioną możliwość zakupu biletów bez względu na dostępność w innych kanałach sprzedaży.
W skład pakietu startowego NIE wchodzi dodatkowy bilet dla trenera/osoby towarzyszącej.


Kategoria Masters - każda grupa wiekowa ma swoją własną tabelę kwalifikacyjną. O przynależności do grupy wiekowej decyduje rocznik, czyli wiek zawodnika w 2020 roku bez względu na dzień urodzin: Start w kategoriach starszych niż wskazane przez nasz rocznik jest niedozwolony.

Start w kategoriach młodszych niż nasz rocznik jest dozwolony. Możliwość udziału zawodnika masters w kilku kwalifikacjach jest dozwolona, wymagane oddzielne zapisanie się do każdej tabeli. Do finałów awansuje top 16 zawodników masters 35+ oraz po 8 zawodników z pozostałych kategorii masters. Podczas finałów w kategorii masters 35+ trzy zadania dla całej stawki i zadanie 4 dla najsprawniejszej 8 (pkt x2). Pozostałe kategorie masters walczą od początku do końca wykonując 4 zadania (niektóre mogą składać się z kilku części). W kategoriach masters poziom trudności będzie narastał z każdym kolejnym zadaniem.

Kategorie Team - M+M to drużyna męsko męska, M+W to drużyna męsko damska. Nazwa drużyny jest dowolna (nie może zawierać wulgaryzmów). W skład jednej drużyny mogą wchodzić zawodnicy z różnych klubów. Do finałów awansował top 24 drużyn M+M oraz top 16 drużyn M+W. Podczas finałów będzie 5 zadań dla kategorii team (niektóre mogą składać się z kilku części). M+M: zadania 1-3 dla wszystkich, zadanie 4 dla top 16, zadanie 5 dla top 8 (pkt x2). M+W: zadania 1-4 dla wszystkich, zadanie 5 dla top 8 (pkt x2). W kategoriach team poziom trudności będzie narastał z każdym kolejnym zadaniem.ZAREZERWUJ NOCLEG

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij