Hotel Zamek Ryn
przyjazd
21
paź 2021
wyjazd
22
paź 2021
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
Trio jazzowe Confusion Project - obiadokolacja z muzyką na żywo
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

Trio jazzowe Confusion Project - obiadokolacja z muzyką na żywo

piątek 24 lipca, godz. 20.00.

Wszystkich Gości korzystających z obiadokolacji zapraszamy w piątek 24 lipca na występ trio jazzowego "Confusion Project".PIĄTEK, 24 LIPCA 2020

godz. 20.00

Koncert potrwa ok. 60 minut.


Rezerwacja obiadokolacji z muzyką na żywo pod numerem tel. 
87 429 7000
lub bezpośrednio w recepcji hotelu albo restauracji.

MENU

Zupa tajska z kurczakiem i kolendrą

Ramen wołowy 

Kurczak Pung Pao

Żeberka słodko-kwaśne

Wołowina po seczuańsku

Kotlety rybne w sosie z kolendrą

Ryż

Warzywa w tempurze

Sałatki/surówki

Zimna płyta (spring rolls z sosem słodko pikantnym, wędliny, sery, chrupki ryżowe)

 Bufet deserowy - ciasta, owoce

Menu dla dzieci - Zupa jarzynowa, Potrawka z indyka, Młode ziemniaczki z masełkiem

Kawa, herbata, woda

Zgodnie z zaleceniami instytucji państwowych dania podawane będą na życzenie z bufetu obsługiwanego przez kucharzy.


Osoby dorosłe i młodzież od 13 lat - 80 zł

Dzieci 6-12 lat - 45 zł

Dzieci do lat 5 - bezpłatnie (1 Rodzic = max 1 Dziecko do 5 lat)


Confusion Project tworzą Michał Ciesielski - fortepian (klawisze), Piotr Gierszewski - gitara basowa oraz Adam Golicki – perkusja.

Trio jazzowe wyruszyło w trasę zapowiadającą nadchodzący album (jesień 2020) oraz kontynuuje promocję ostatniego albumu trio, suitę jazzową „Primal”. Nowe, niepublikowane utwory zostaną wykonane przedpremierowo razem z utworami z poprzednich płyt zespołu.

Na ogólny wyraz muzyki Confusion Project składają się niebanalne, rozbudowane kompozycje czerpiące z szerokiej palety stylistyk oraz wspólne dążenie muzyków do tego, aby zachować w swojej grze balans między błyskotliwością i humorem, a subtelnością i intymnością. Podstawową ambicją zespołu jest ukazanie muzyki Jazz-Fusion w świeżej, zwiewnej, tryskającej pomysłami odsłonie. I niejednokrotnie udawało im się tą ambicję spełnić.

6 kwietnia 2018 roku została wydana płyta koncepcyjna trio jazzowego Confusion Project - PRIMAL. Jest to trzecia płyta zespołu po debiucie "How to Steal a Piano?" oraz drugim krążku "The Future Starts Now". Płyta została wydana przez wydawnictwo SOLITON.

                PRIMAL to suita podzielona na części opowiadająca o podróży samotnego człowieka, który w kontakcie z przyrodą odnajduje swoją prawdziwą naturę i pierwotność. To historia o człowieku, który znajduje w sobie odwagę, by dać upust swoim marzeniom, instynktom i wyruszyć w nieznane. Uciekając od cywilizacji, zmagając się z trudnościami samotnej wędrówki przeżywa wielką przygodę, która pomaga mu odnaleźć zagubioną gdzieś dawno temu swoją naturę, pierwotną wrażliwość.

                Płyta PRIMAL to jeden utwór ilustracyjny podzielony na rozdziały. Jest to monolog głównego bohatera, o którym zespół opowiada muzyką. Usłyszeć można w nim tętniące życiem lasy, szumiące potoki, świeży, górski wiatr jak i mozolną wspinaczkę nagrodzoną pięknymi pejzażami. Tworząc album, zespół miał nadzieję, że Słuchacz wcieli się w głównego bohatera suity PRIMAL i przeżyje tą podróż na swój unikalny sposób.

Płyta została zarejestrowana przez Ignacego Gruszeckiego w znakomitym studio Monochrom.
Stronę graficzną albumu stworzył niemiecki grafik Daniel Latsch, a za materiały promocyjne video, teledyski oraz making of odpowiada Radosław Mroczek.

Materiały video oraz grafika albumu powstała pod honorowym patronatem Parku Narodowych Gór Stołowych. PNGS jest wyjątkowym partnerem płyty PRIMAL.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij