Hotel Zamek Ryn
przyjazd
04
sie 2020
wyjazd
05
sie 2020
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
Concerto Castello - Pro Musica Antiqua
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

Concerto Castello - Pro Musica Antiqua

Zespół proponuje występy w wyjątkowych miejscach - zamkach, pałacach, muzeach i kościołach, gdzie muzyka brzmi szczególnie pięknie.

 

„Pro Musica Antiqua” dysponuje bogatym repertuarem, prezentującym muzykę różnych epok. Najchętniej propaguje dzieła mistrzów baroku i wczesnego klasycyzmu. Ważne miejsce w repertuarze zajmują również utwory napisane specjalnie dla zespołu przez Marcina Błażewicza, Mariana Sawę, Marka Sewena, Bernarda Chmielarza, Marka Czerniewicza, Tadeusza Kassaka, Lucjana Marzewskiego i innych współczesnych kompozytorów polskich.

Od początku swego istnienia zespół „Pro Musica Antiqua” - działając pod patronatem Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie - występuje z cyklem „Koncertów letnich” w najbardziej znanych i turystycznie atrakcyjnych miejscowościach Warmii i Mazur. Zespół proponuje występy w wyjątkowych miejscach - zamkach, pałacach, muzeach i kościołach, gdzie muzyka brzmi szczególnie pięknie.

Jednym z takich miejsc jest zadaszony Dziedziniec Hotelu ZAMEK RYN****.


14 lipca 2013
godz. 18.00

Wstęp wolny

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij