Hotel Zamek Ryn
przyjazd
06
sie 2020
wyjazd
07
sie 2020
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
MAZURY AIR SHOW 2015
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

MAZURY AIR SHOW 2015

Mazury AirShow 2015 to kolejna edycja jednej z największych imprez lotniczych w Polsce. Emocje gwarantowane - serdecznie zapraszamy!

Mazury AirShow to wyjątkowe pod względem miejsca, panującej atmosfery i atrakcji pokazy lotnicze, odbywające się od ponad 15 lat, wyróżnione między innymi głównym trofeum w konkursie „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur”, w kategorii najważniejsze wydarzenie. Odbywają się w niecodziennej i pięknej mazurskiej scenerii, gdzie brzegi jeziora Niegocin stanowią naturalny amfiteatr dla publiczności (tylko 15 kilometrów od Hotelu ZAMEK RYN****).

Również tafla jeziora jest doskonałym amfiteatrem dla załóg jachtów oraz statków pasażerskich ale także lądowiskiem a właściwie wodowiskiem dla wodnosamolotów czyli latających łodzi i samolotów-amfibii przybywających każdego roku do Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Mazury AirShow to największe cywilne pokazy lotnicze i jedyne tej wielkości, które można oglądać całkowicie za darmo.

Więcej informacji znaleźć można TUTAJ.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij