Hotel Zamek Ryn
przyjazd
04
sie 2020
wyjazd
05
sie 2020
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
Wystawa prac Jolanty Bartosik
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

Wystawa prac Jolanty Bartosik "Uśpione Akty"

Zaprosiliśmy Państwa na spotkanie ze sztuką.

„Uśpione akty” to cykl prac poświęcony ulotności piękna ludzkiego ciała. W klasycznej formie przedstawia zmysłową cielesność oraz kształtną anatomię kobiety i mężczyzny. Ciepła i stonowana kolorystyka nawiązuje do cech młodości jakimi są subtelność  i niewinność.


Jolanta Bartosik urodziła się w 1970r. w Mrągowie. Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu. Dyplom uzyskała w 2008r. w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, w Pracowni Malarstwa u dr. hab. M. Szczęsnego. W tym samym roku odbyła staż naukowy w Instytucie Józefa Piłsudskiego w Nowym Jorku, przygotowując  przewodnik po Galerii Instytutu. Uczestniczyła w wielu wystawach i plenerach.

W  swej zróżnicowanej twórczości łączy różne techniki plastyczne: malarstwo, rysunek, rzeźbę, inspirując się własnymi przeżyciami i emocjami.

„To co w twórczości fascynuje mnie najbardziej, to nieograniczone możliwości w materializowaniu swoich, z pewnością niematerialnych myśli.”          


Hotel ZAMEK RYN****, Sala Kapitularz, lipiec i sierpień 2016


Kontakt z autorem:
tel. 506 180 371; email: jolanta.bartosik@op.pl


 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij