Hotel Zamek Ryn
przyjazd
09
lip 2020
wyjazd
10
lip 2020
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
Rage 2016 - Elite Circle
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

Rage 2016 - Elite Circle

Spotkanie z niezwykłymi samochodami, 6-7 lipca 2016.

6 lipca rozpoczęło się jedno z największych motoryzacyjno-lifestylowych wydarzeń w Polsce - RAGE 2016. RAGE to kilkudniowy event organizowany raz w roku.

Uczestnikami są członkowie klubu Elite Circle - właściciele luksusowych samochodów i pasjonaci motoryzacji. Tegoroczna edycja wystartuje na mazurach spod Hotelu Zamek Ryn. W imprezie wzięło udział 30 wyjątkowych samochodów, które 7 lipca wyruszyły w trzydniową podróż przez Polskę.  Na liście startowej figurowały m.in. Ferrari Italia, Lamborghini Aventador, Aston Martin Vanquish, Ulitma GTR, Nissan GTR, BMW M6, czy Mercedes SL 65 AMG Black Series.  W tym roku zawodników można było spotkać na checkpointach m.in. w Mrągowie, Gdyni, Koszalinie czy Kołobrzegu. Impreza miała swoją metę 9 Lipca pod latarnią morską w Kołobrzegu, a uroczysty finał połączony z rozdaniem nagród odbył się w Hotelu Marine. Uczestnicy podczas czterech dni zmagań, napotkali na trasie wiele nietypowych zadań i odwiedzili przepiękne zakątki polski.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia RAGE 2016 jest firma Elite Circle Group Sp. z o.o.

Partnerami medialnymi RAGE 2016 są: TVN Turbo, Radio ESKA i Carturismo.com

Sponsorami RAGE 2016 są : GoPro, Windrose Air Jet Charter, ATS

Partnerem motoryzacyjnym RAGE 2016 jest Grupa Krotoski-Cichy Łódź

O ELITE CIRCLE:

Klub Elite Circle zrzesza osoby o wysokim statusie społecznym, miłośników motoryzacji, właścicieli wspaniałych luksusowych aut. Członkowie klubu mogą oczekiwać najwyższych standardów i niestandardowych doznań. Tylko dla klubowiczów firma Elite Circle Group, w ramach której działa klub EC, organizuje rokrocznie wydarzenia specjalne w tym motoryzacyjny Rage.

www.elitecircle.pl
https://www.facebook.com/EliteCircle


 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij