Hotel Zamek Ryn
przyjazd
09
lip 2020
wyjazd
10
lip 2020
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
Urodziny Zamku
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

Urodziny Zamku

Świętuj z nami!
 

4 sierpnia

obchodzimy sześćset czterdzieste urodziny Zamku w Rynie
i jednoczesnie dziesiąte urodziny Hotelu ZAMEK RYN****.

Rok 2016 jest rokiem szczególnym dla Hotelu ZAMEK RYN****. W dniu 4 sierpnia będziemy świętowali swoje 10-te urodziny i już teraz pragniemy dzielić się naszą radością.

Od 10 lat hotel jest dla wielu Gości drugim domem, a restauracja z Szefem Kuchni na czele zachwyca niezwykłymi połączeniami smaków i aromatów.
Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy kilka specjalnych ofert. Pragniemy razem z Państwem świętować tę szczególną okoliczność zapraszając w progi Legendarnego Hotelu ZAMEK RYN**** .


Gość Hotelowy przebywający u nas 4 sierpnia 2016 r.,  który będzie brać udział w Biesiadzie Rycerskiej.

Entuzjastów kuchni staropolskiej, z największą przyjemnością zapraszamy na Biesiadę Rycerską ze specjalnym menu i programem artystycznym.  Podczas kolacji przygotowaliśmy symboliczną niespodziankę - paradę tortowa na 10-lecie hotelu z winem musującym. Zabawę kontynuować będzie można w Night Clubie w towarzystwie Dj-a. W tym dniu barmani będą serwowali wyśmienite drinki w specjalnej jubileuszowej cenie.


Gość indywidualny który dokona 4 sierpnia rezerwacji w Hotelu ZAMEK RYN**** (rezerwacja nawet do końca 2016r.).

Tylko w dniu 4 sierpnia można dokonać rezerwacji na pobyty w okresie od sierpnia do grudnia 2016 z rabatem 10% (oferty specjalne hotelu, rezerwacje pokoi ze śniadaniem, ceny Rack Rate), rezerwacji można dokonać w naszym systemie online wpisując kod promocyjny  o treści PREZENT OD KOMTURA


Gość konferencyjny chcący dokonać 4 sierpnia rezerwacji w Hotelu ZAMEK RYN**** (rezerwacja nawet do końca 2016r.).

Od dnia 4 sierpnia do końca miesiąca można dokonać rezerwacji na pobyty konferencyjne w okresie od sierpnia do grudnia 2016 i otrzymać specjalne warunki finansowe oraz dodatkowe prezenty.
Zapraszamy do przesyłania zapytań na adres e-mail marketing@zamekryn.pl

Wpisując w temacie wiadomości  PREZENT OD KOMTURA


Do w/w ofert nie przysługują rabaty z tytułu posiadania kart rabatowych, m.in.: Prestige Club, Hotele Historyczne, Wyjątkowy Gość  itp.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami.


 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij