Hotel Zamek Ryn
przyjazd
11
maj 2021
wyjazd
12
maj 2021
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
Mazurski Rejs Komediowy 2016 - edycja jesienno-zimowa
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

Mazurski Rejs Komediowy 2016 - edycja jesienno-zimowa

2 grudnia 2016

Krakowski Teatr Komedia nie spoczął na laurach. Po wakacyjnym sukcesie Mazurskiego Rejsu Komediowego, w którym swój skromny udział miał również Hotel ZAMEK RYN****, mieliśmy przyjemność zaprosić Państwa na kolejny spektakl odbywający się w ramach jesienno-zimowej edycji Rejsu.


VIAGRA I CHRYZANTEMY

Ona – dystyngowana wdowa, ON – nieokrzesany kamieniarz. Błąd ortograficzny wykuty w marmurze staje się fatalnym początkiem ognistej znajomości niespełnionej primadonny, dziś nauczycielki śpiewu z pragmatycznym, zadowolonym z siebie rzemieślnikiem. Ona zobaczyła błąd, on „nawet zaliczki nie zobaczył”. Do czego doprowadzi jego absolutny brak słuchu i ogłady w konfrontacji z jej słuchem absolutnym i nieskazitelnymi manierami? Czy leki na potencję przyniosą spodziewany efekt? Co wyniknie z lekcji śpiewu, które On postanawia wziąć u niej w ramach zapłaty za wykonaną pracę? Mówi się, że od miłości do nienawiści jest bardzo blisko, czy może być odwrotnie?

Wystąpili: Ewa Romaniak, Jan Jakub Należyty
Reżyseria: Piotr Dąbrowski
Muzyka: Dawid Sulej-Rudnicki
Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska – Należyty

Hotel ZAMEK RYN****, piątek 2 grudnia, godz. 21.00 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij