Hotel Zamek Ryn
przyjazd
05
sie 2020
wyjazd
06
sie 2020
kup voucher
Hotel Zamek Ryn
Aukcja i wystawa przedaukcyjna Pragalerii
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

Aukcja i wystawa przedaukcyjna Pragalerii

7 lipca - 15 lipca 2017

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy przedaukcyjnej oraz do uczestnictwa w aukcji,

Wystawa przedaukcyjna: 7.07.2017 – 15.07.2017

Wirtualny spacer

 i OPIS PRAC

Spotkanie przedaukcyjne wraz z rejestracją: 15.07.2017 od godz. 18.

Aukcja: 15.07.2017, godz. 20:00

telefon do licytacji telefonicznej:

87 429 70 15


Najlepsze światowe kolekcje sztuki zaczynały się od zakupów artystów młodych, czasem mało znanych, często dopiero stawiających swoje pierwsze kroki w świecie rynku sztuki. A każda kolekcja zaczyna się od pierwszego zakupu...

Pragaleria we współpracy z Hotelem ZAMEK RYN**** mają przyjemność zaprosić do udziału w Wyjazdowej Aukcji Wakacyjnej!To już 30-sta aukcja organizowana przez Pragalerię, galerię i dom aukcyjny działający na warszawskiej Pradze. Tym razem zapraszamy Państwa do przepięknych wnętrz Hotelu ZAMEK RYN****. Podczas naszych aukcji staramy się pokazywać starannie wyselekcjonowaną sztukę artystów młodych i mniej młodych,  o ugruntowanej pozycji rynkowej, znanych, którzy mogą pochwalić się budzącym szacunek dorobkiem i portfolio jak również dopiero tych początkujących.

W ofercie aukcji wyjazdowej znajdziecie Państwo około 50 pozycji. Wśród nich prym wiodą obrazy, choć znaleźć można również kilka grafik i rzeźb. Ceny wywoławcze wszystkich obiektów wynoszą jedynie 500 zł. W podobnych kwotach zakupić można często seryjnie drukowane plakaty i reprodukcje oferowane przez sieciowe sklepy! Mamy nadzieję, że razem z nami, odkryją Państwo przyjemność płynącą z posiadania unikatowego, niepowtarzalnego dzieła sztuki, które stanie się prawdziwą ozdobą Państwa domu.

Wiemy doskonale, jakie emocje towarzyszą osobistemu udziałowi w aukcji. Mamy nadzieję, że podczas odpoczynku w przepięknych okolicznościach mazurskiej przyrody zapragną Państwo również przeżyć dreszczyk emocji i spotkamy się na sali 15 LIPCA o godz. 20:00. Oczywiście, jak zawsze oferujemy również mozliwość składania zleceń, licytacji telefonicznej.

Pełny katalog prac dostępny jest na naszej stronie: www.pragaleria.pl oraz na www.artinfo.pl.

Mamy nadzieję, że to wspólnie z nami rozpoczną Państwo podróż w świat obrazów!


 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij