Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

ZASADY FUNKCJONOWANIA HOTELU W OKRESIE COVID-19

Szanowni Państwo, Drodzy Goście,
Bezpieczeństwo i zdrowie to nasz priorytet. W trosce o bezpieczeństwo Gości i naszych pracowników pracujemy zgodnie z wytycznymi dla funkcjonowania hoteli w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce wydanymi przez stosowne instytucje. W obecnej sytuacji, hotele i inne obiekty noclegowe podejmują szczególne środki bezpieczeństwa, by przyjąć gości. Branża dostosowuje się do nowych wyzwań. Nadal najważniejsze jest bezpieczeństwo turystów, pracowników branży oraz przedsiębiorców. 

PONIŻSZE OGRANICZENIA OBOWIĄZUJĄ DO 28.02.2021

 

JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO GOŚCI I JAK DZIAŁAMY W NAJBLIŻSZYM CZASIE?

BEZPIECZNY HOTEL

Postępujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi krajowych instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia (Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia).

Personel naszego hotelu został przeszkolony zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych oraz posiada niezbędną wiedzę, by zadbać o bezpieczeństwo Gości (zgodnie z zaleceniami dla branży hotelarskiej).

Obecnie możemy wynająć maksymalnie 50% pokoi hotelowych.

Na terenie hotelu mogą przebywać tylko Goście w nim zakwaterowani, pracownicy oraz dostawcy.

Zapraszamy do wcześniejszego rozliczania pobytu, aby uniknąć kolejek w recepcji w dniu wyjazdu.

Ograniczyliśmy liczbę Gości mogących jednocześnie przebywać w poszczególnych miejscach w hotelu stosowanie do ich powierzchni, z zastosowaniem 2-metrowego dystansu między osobami.

W strefie basenu może przebywać jednocześnie 25 osób.

 

POKÓJ

Obecnie w trosce o bezpieczeństwo Gości sprzątanie dzienne pokoi/chat odbywa się tylko na życzenie. Jeśli życzycie sobie Państwo, byśmy posprzątali pokój w trakcie Waszego pobytu prosimy o zgłoszenie informacjido recepcji  do godz. 12.00 danego dnia.

Po wymeldowaniu się Gościa pokój jest sprzątany oraz dezynfekowany, a następnie gruntownie wietrzony.

Pościel i ręczniki prane są w temperaturze 60o C z dodatkiem odpowiednich detergentów.

 

RESTAURACJA I BARY

Śniadania w godz. 07.00-11.00

Obiadokolacje w godz. 17.00-21.00

Posiłki serwowane są w formie bufetu i serwowane do pokoi lub na wynos.

Restauracja czynna jest :

w tygodniu w godz. 12.00-20.00

Piątek - Sobota w godz. 12.00-22.00. 

Niedziela w godz. 12.00-21.00

Bar w Restauracji czynny jest :

Piątek - Sobota w godz. 12.00-24.00. 

Niedziela w godz. 12.00-22.00

 

ATRAKCJE

Basen – godziny otwarcia: 08.00-20.00. Obowiązuje zakaz używania suszarek na basenie.

Nowe SPA Księżnej Anny z Centrum Redukcji Stresu  

Czynne jest:

Poniedziałek-Czwartek w godz. 09.00-20.00

Piątek-Sobota w godz. 09.00-21.00

Niedziela w godz. 09.00-17.00

Legendarna Gościnność będąca misją hotelu  ZAMEK RYN**** idealnie współgra z dbałością o poczucie odprężenia i najwyższego komfortu Gości. Centrum Redukcji Stresu                  w nowatorskim SPA Księżnej Anny powstało z potrzeby zapewnienia Gościom stanu wewnętrznej harmonii oraz zniwelowania wszechobecnego stresu i jego skutków. Spersonalizowane ścieżki zabiegowe, programy odnowy uwzględniające typy osobowości      i wrażliwość stresową współtworzą holistyczną filozofię tego unikalnego miejsca.

Bezcenne i prawie już zapomniane tajniki wiedzy zakonnej o ziołach i leczniczych roślinach zostaną wykorzystane na nowo w ceremoniach pielęgnacyjnych i terapeutycznych, oczyszczających ciało i umysł Gości. Oryginalne- autorskie – komponenty, metody i ich nieoczywiste połączenia zostały stworzone z myślą o zupełnie nowej jakości relaksu. Awangardowe  przestrzenie wyróżnia dbałość o szczegóły i niepowtarzalność aranżacji, doznań i zapachów.

Kręgielnia,Winiarnia oraz club fitness pozostają nieczynne co najmniej do 28.02.2021.

 

DEZYNFEKCJA POMIESZCZEŃ WSPÓLNYCH

Na terenie hotelu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk – m.in. przy wejściu do hotelu, w recepcji, przy wejściu do windy, przy wejściu do restauracji, w ogólnodostępnych toaletach.

Na terenie Hotelu dezynfekujemy powierzchnie dotykowe – klamki, uchwyty, przyciski w windzie, poręcze, włączniki światła, blaty.

Zwiększyliśmy częstotliwość wymiany powietrza w budynku i zwiększyliśmy częstotliwość wietrzenia pomieszczeń.

BEZPIECZNA LOKALIZACJA

Jesteśmy położeni w małej, spokojnej i cichej miejscowości, bez tłumów, blisko lasu pomiędzy dwoma jeziorami. 

Hotel leży pomiędzy dwoma Jeziorami Jeziorem Ryńskim Szlak wielkich jezior mazurskich oraz jeziorem Ołów kwen zamknięty, w otoczeniu trasy spacerowej 5 km – umożliwia to wiele samotnych wycieczek w bliższej i dalszej okolicy hotelu oraz znalezienie swojego miejsca .

Wszystkie posiłki przygotowujemy sami, w restauracji hotelu – nie korzystamy z zewnętrznego cateringu.

Zapewniamy atrakcje na miejscu, dzięki czemu nie ma potrzeby w ich poszukiwaniu opuszczać terenu hotelu zgodnie z pragramami ofert specjalnych.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij